KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7517343
nr 751 7343
Akvareller
2 st, 1700-/1800-tal, diameter: 9
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:17:03
300 kr
450 kr